DuoHitPlus
Dodane przez dnia
 


 DuoHitPlus
66-120 Kargowa
tel.: 503 035 814
www.duohitplus.pl
t_gorski@wp.plRozszerzona zawartość newsa
Jesteśmy Grupą Muzyczną z miejscowości Kargowa (woj. Lubuskie).


Jeśli szukają Państwo zawodowej kapeli na swoją imprezę to dobrze Państwo trafili. Zespół współpracuje ze świetnymi muzykami z całego kraju, jesteśmy aktywnym członkiem Muzycznego Forum , które zrzesza elitarne zespoły z całej Polski. Bierzemy również udział w szkoleniach i warsztatach muzycznych co pozwala nam podnosić nasze kwalifikację. Na scenie występujemy od 1995r., co pozwoliło nam dobrze zadomowić się w gronie najlepszych kapel w Lubuskim.


Występujemy na terenie całego kraju, dojedziemy w każde miejsce!


Obsługujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe:

- wesela (również z poprawinami)

- studniówki i wieczorki gimnazjalne

- imprezy plenerowe, zakładowe ,festyny ,pikniki firmowe

- dancingi

- bale

- łącznie z obsługą gastronomiczną


Zróżnicowanie wieku w Zespole gwarantuje muzykę dla wszystkich pokoleń, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tworząc przyjacielską, rodzinną atmosferę, co skutecznie rozładowuje stres. Jeśli chcesz, aby na Twojej imprezie grano muzykę na wysokim poziomie z kulturą i konferansjerką zaangażuj nasz zespół już teraz.


Dysponujemy sprzętem najwyższej klasy światowej. Z pełną swobodą obsługujemy duże imprezy. Do tego w pełni profesjonalne oświetlenie sceniczne pozwala zadowolić najbardziej wymagających Klientów


Dysponujemy sceną o wymiarach zewnętrzne 8 x 9m, wys. 7m. Dach dwuspadowy, niebieski. Posiada ona dodatkowo z trzech stron siatkę ochronną czarną. Podesty sceniczne tworzą powierzchnię 56 m2 o nacisku na m2 900 kg. Dwie pary schodów

Barierki zaporowe – posiadamy wystarczającą ilość barierek tak, aby po ustawieniu sceny szczelnie ją „zamknąć” tworząc przy tym zaplecze sceniczne, ponad 66 mb.


Garderoby – dwie garderoby przenośnie o wymiarach 6 x 3 m wraz z wyposażeniem (lustra, stoły, krzesła i wieszaki).

Do tego w pełni profesjonalne oświetlenie sceniczne pozwala zadowolić najbardziej wymagających Klientów


Telebim !!! – przenośny o wymiarach 5,12 x 3,072 czyli 15,76 m2, Najwyższej jakość PH 16, gdzie bardzo dobrze wyświetla w nocy jak i w dzień dzięki czemu możemy relacjonować wszelkie wydarzenia które mają miejsce na scenie tak, że każdy (czy z bliska czy z daleka) widzi je doskonale.


Skład zespołu:

Miłosz

Agnieszka

Tadeusz